Sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego, łatania i rozgrzewania elektrodą węglową blach.
Maksymalny prąd zgrzewania 5400A. Zasilanie 400V. Moc maksymalna 19kW.
Przeznaczone w szczególności do napraw karoserii samochodowych.
Wszystkie ustawienia zgrzewarki dostępne są z panelu sterowania. Po wyborze rodzaju narzędzia urządzenie samo dopasuje prąd zgrzewania i optymalne cykle pracy.
Możliwość ręcznego ustawienia czasu i prądu do zgrzewania.
Na wyposażeniu zestaw narzędzi do:
zgrzewania punktowego gwoździ, podkładek, nitów
spęczania blach
wyciągania blach
zgrzewania dwóch blach
Zasilanie dwufazowe.
Zabezpieczenie przeciw przeciążeniu.
Zabezpieczenie nad i podnapięciowe.
Cena urządzenia zawiera: wózek,przewód roboczy z pistoletem, przewód masowy z uchwytem mocującym, skrzynka z akcesoriami ( podkładki M10, M12, drut falisty, elektroda do drutu falistego, elektroda do zgrzewania, podkładki trójkątne, elektrody do bańkowania), wybijak z hakiem do podkładek M8-M12, wybijak z uchwytem do podkładek trójkątnych, ssawka gumowa do płytkich wgnieceń, rączka 6-pin do wyciągania drutu falistego, QUICK PULLER do Tecno Spotter 8000.
Gwarancja 12 miesięcy.
Specyfikacja techniczna:
Waga urządzenia / zestawu: 49kg / 80 kg
Wymiary gabarytowe dł x szer x wys: 570x370x890mm
Moc: 19kW
Znamionowe napięcie zasilania: 400 V; 50Hz
Maksymalna grubość blach przy zgrzewaniu jednostro: 0,8+0,8 mm
Maksymalny prąd zgrzewania: 5400A
Napięcie wyjściowe: 1-13V
Prąd wejściowy: 50A
Regulacja czasu zgrzewania: 0-99ms
Stopnie regulacji prądu zgrzewania: Bezstopniowa